Wymarzony
prezent

dla Twojej mamy

Nasze produkty sprawią iż chwila radości będzie trwała o wiele dłużej. Senoya to wyselekcjonowane najwyższej jakości arcydzieła, wykonane w 100% ręcznie w Polsce, z miłości do rzeczy pięknych. A wszystko po to by sprawić jeszcze więcej radości Twojej Mamie.

Magiczny lampion
i ekologiczna świeca sojowa

Do ręcznej produkcji świec SENOYA użyliśmy 100% naturalnego wosku sojowego, który jest biodegradowalny, wegański, nietoksyczny, z soi wolnej od GMO oraz ekologicznych knotów wyprodukowanych bez użycia środków chemicznych z niebielonej bawełny i wyjątkowych kompozycji zapachowych, które spełniają dyrektywy Unii Europejskiej oraz normy International Fragrances Association (IFRA).

lampion_senoya
191023_senoya_swieczka_sojowa

SPA dla Twojej Mamy
z romantycznym dodatkiem

A gdyby tak w swoim ulubionym zacisznym miejscu, do wanny zapodać relaksacyjną kąpiel wraz z naszą pełną energii solą i jeszcze wzmocnić zmysły poprzez zapalenie romantycznej świecy?

senoya_sol_roz
prezent_dla_mamy_senoya
senoya_mini_zestaw_gorzka_czekolada

Aromaterapia idealna na zdrowe szczęśliwe życie

Czy wiedziałeś że aromaterapia potrafią wpłynąć korzystnie na nasze zdrowie? A może po cieżkim dniu pragniesz się odprężyć? Idealnie! Ręcznie wykonany kominek w polskiej manufakturze ceramicznej do tego energetyczne zapachy dodają siły i zdrowia na każdy dzień.

senoya_tealight4szt
senoya_kominek_jasny

Pragniesz więcej? Zobacz koniecznie

MENU